Vesti


MSUB Newsletter

Budite informisani o našim aktivnostima


Pratite nas...

Facebook Twitter Facebook Facebook



Radno vreme


Salon Muzeja savremene umetnosti

Pariska 14, Beograd
Radno vreme: od 12:00 do 20:00, osim utorkom
Ulaz slobodan

****

Galerija-legat Milice Zorić i Rodoljuba Čolakovića

Rodoljuba Čolakovića 2, Beograd
Radno vreme: od 12:00 do 20:00, osim utorkom
Ulaz slobodan

****

Galerija Petra Dobrovića

Kralja Petra 36/IV, Beograd
Radno vreme: petak, subota, nedelja od 10:00 do 17:00

Zaposleni

BOTIĆEVA 8, tel. (011) 2667 735, 2663 941

v.d. direktora
Slobodan Nakarada
(011) 3676 288
slobodan.nakarada@msub.org.rs

 

 
Sekretar Muzeja
Snežana Marjanović - Antonović
(011) 3676 291
snezana@msub.org.rs

PR Menadžer  
mr Nataša Lazić
(011) 2667 735, lokal 107
natasa@msub.org.rs

Senka Ristivojević
(011) 2667 735, lokal 107
senka@msub.org.rs



ODELJENJE UMETNIČKIH ZBIRKI I IZLOŽBI

Šef Odeljenja, kustos Zbirke novih umetničkih medija
dr Zoran Erić
(011) 2667 735, lokal 106
ericz@msub.org.rs

Kustos Zbirke slikarstva od 1900. do 1950.
mr Mišela Blanuša, viši kustos
(011) 3676 293
mishela@msub.org.rs 

Kustos Zbirke slikarstva posle 1945.
Svetlana Mitić, viši kustos
(011) 2622 163
svetlana@msub.org.rs

Kustos Zbirke skulpture
dr Rajka Bošković, viši kustos
(011) 2622 163
rajka@msub.org.rs

Kustos Zbirke grafike i crteža
Žaklina Ratković, viši kustos
(011) 2667 735, lokal 107
zaklina@msub.org.rs





Kustos Centra za vizuelnu kulturu
dr Dejan Sretenović
(011) 3676 293
dejan@msub.org.rs

Kustos Salona Muzeja savremene umetnosti
Una Popović
(011) 3676 293
una@msub.org.rs


ODELJENJE ZA DIZAJN

Dizajner
Andrej Dolinka
(011) 2667 735, lokal 107
andrej@msub.org.rs

ODELJENJE ZA UMETNIČKU DOKUMENTACIJU

Šef Odeljenja
Aleksandra Mirčić
(011) 2667 735, lokal 103
aleksandra@msub.org.rs
Kustos-bibliotekar
Katarina Krstić
(011) 2667 735, lokal 103
katarina@msub.org.rs


ODELJENJE ZA KONZERVACIJU I RESTAURACIJU

Konzervator-restaurator
mr Biljana Šipetić
(011) 3667 290
konzervacija@msub.org.rs

ODELJENJE OPŠTIH POSLOVA

Šef Odeljenja
Dušan Basta
(011) 2667 735, lokal 110
dusan@msub.org.rs
Samostalni referent za javne nabavke
Rozalina Košanin
(011) 3676 291
rozalina@msub.org.rs


ODELJENJE ZA FINANSIJE

Šef Odeljenja
Nada Bojić
(011) 2667 735, lokal 104
konto@msub.org.rs