Accompanying Programs

Simpozijum (SA)VREMENOST KAMENA

Accompanying Programs

Ana Knežević: Voiding the Void

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu (SA)VREMENOST KAMENA

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu
(SA)VREMENOST KAMENA

Accompanying Programs

Vođenje na neviđeno
Vodič na neviđeno Boris Dončić

Accompanying Programs

Vođenje na neviđeno
Vodič na neviđeno Boris Dončić

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu
Grad: mesto identiteta

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu
Rez - linija - otisak

Accompanying Programs

Vođenje na neviđeno

Accompanying Programs

Otvorena vrata i zatvaranje izložbe:
Darko Dragičević
Exhaustion and Exuberance or I Can, I Can't Four Figure Studies

Ponedeljak, 21. avgust od 16 do 19 časova

Accompanying Programs

Vođenje na neviđeno

Accompanying Programs

Vođenje kroz izložbu Rez – linija – otisak i razgovor sa umetnicima Mirjanоm Radovanović i Milošem Miletićеm - KURS

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu Darka Dragičevića: Exhaustion and Exuberance or I Can, I Can't Four Figure Studies

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu
Grad: mesto identiteta

Subota, 24. jun u 13h

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu
Rez – linija – otisak

Četvrtak, 25. maj u 18h

Accompanying Programs

Stručno vođenje kroz izložbu
Grad: mesto identiteta

Subota 29. april u 13 časova

Accompanying Programs

Otvorena vrata:
Vesna Perunović
Home Paradigm: A New Place of Belonging /
Paradigma doma: Novo mesto pripadanja

Petak, 28. april od 14 do 18 časova

Accompanying Programs

Javno vođenje i predavanje kroz izložbu:
Iskonsko u modernom,
Olga Jančić

Subota, 22. april u 13 časova

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu:
Prvi put slični sebi samima,
Natalije Vujošević i Ivana Markovića

Petak, 21. april u 18 časova

Accompanying Programs

Dečiji klub: Šta je to ljubav?

Accompanying Programs

Predavanje: Priroda kamena

Accompanying Programs

Javno vođenje i predavanje:
Smisao skulpture na otvorenom

Accompanying Programs

Predavanje: Mogućnosti skulptorskog izraza - u metalu

Accompanying Programs

Otvorena vrata izložbe:
„Paradigma doma: Novo mesto pripadanja“
Vesne Perunović

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu Olge Jančić i predavanje Biće kamena

Accompanying Programs

Javno vođenje kroz izložbu i predavanje Misao o skulpturi

Accompanying Programs

Otvorena vrata izložbe „Gospodstvo uma: Miodrag B. Protić, život posvećen umetnosti“

Accompanying Programs

Završno javno vođenje umetnika Mrđana Bajića kroz izložbu „Nepouzdani pripovedač“

Accompanying Programs

Predavanje Jasmine Čubrilo u okviru pratećeg programa izložbe „Nepouzdani pripovedač“ Mrđana Bajića

Accompanying Programs

Javno vođenje Mrđana Bajića