Vesti


MSUB Newsletter

Budite informisani o našim aktivnostima


Pratite nas...

Facebook Twitter Facebook Facebook



Radno vreme


Muzej savremene umetnosti
Ušće 10, blok 15, Beograd

Nedelja–sreda
10–18 časova

Četvrtak–subota
10–22 časova

Utorkom je muzej zatvoren za publiku.

Ulaznice:
· Cena ulaznice: 600 rsd
· Grupne ulaznice: 400 rsd
· Studenti, učenici osnovnih i srednjih škola, penzioneri: 300 rsd
· Porodične ulaznice: roditelji (600 rsd) deca od 7 do 17 (150 rsd)
· Svake prve srede u mesecu ulaz je besplatan.
· Ulaznice se mogu kupiti na blagajni muzeja i preko https://www.tickets.rs/

Informacije o grupnim posetama i vođenjima na broj telefona 063-862-3129, i na mail info@msub.org.rs svaki dan sem utorka od 10 do 18 časova.

Informacije o prodaji ulaznica MSUB blagajna (011) 3115 713

****

Salon Muzeja savremene umetnosti

Pariska 14, Beograd
Radno vreme: od 12:00 do 20:00, osim utorkom
Ulaz slobodan

****

Galerija-legat Milice Zorić i Rodoljuba Čolakovića

Rodoljuba Čolakovića 2, Beograd
Zatvoren za publiku

Zaposleni


v.d. direktora
Slobodan Nakarada
(011) 3676 288
slobodan.nakarada@msub.org.rs

 

 
Sekretar Muzeja

(011) 3676 291 


Producent-koordinator programa  
mr Nataša Lazić
(011) 2663 173 
natasa@msub.org.rs

PR menadžer 
Slavica Pešić
(011) 3676 294 
slavica@msub.org.rs




ODELJENJE UMETNIČKIH ZBIRKI I IZLOŽBI

Šef Odeljenja, kustos Zbirke novih umetničkih medija
dr Zoran Erić
(011) 3676 293 
ericz@msub.org.rs

Kustos Zbirke slikarstva od 1900. do 1950.
mr Mišela Blanuša, muzejski savetnik
(011) 311 1137
mishela@msub.org.rs 

Kustos Zbirke slikarstva posle 1945.
Svetlana Mitić, muzejski savetnik
(011) 311 1137
svetlana@msub.org.rs

Kustos Zbirke skulpture
dr Rajka Bošković, muzejski savetnik
(011) 311 1137
rajka@msub.org.rs

Kustos Zbirke grafike i crteža
Žaklina Ratković, muzejski savetnik  
(011) 311 1137
zaklina@msub.org.rs





Kustos Centra za vizuelnu kulturu
dr Dejan Sretenović
(011) 311 1137
dejan@msub.org.rs

Kustos Salona Muzeja savremene umetnosti
Una Popović
(011) 311 1137
una@msub.org.rs

Kustos depoa
Senka Ristivojević 
(011) 2663 173 
senka@msub.org.rs


ODELJENJE ZA DIZAJN

Dizajner
Andrej Dolinka
(011) 2663 173
andrej@msub.org.rs

ODELJENJE ZA UMETNIČKU DOKUMENTACIJU

Šef Odeljenja
Aleksandra Mirčić
(011) 311 1137
aleksandra@msub.org.rs
Kustos-bibliotekar
Katarina Krstić
(011) 311 1137
katarina@msub.org.rs


ODELJENJE ZA KONZERVACIJU I RESTAURACIJU

Konzervator-restaurator
mr Biljana Šipetić
(011) 311 1137
konzervacija@msub.org.rs

ODELJENJE OPŠTIH POSLOVA

Šef Odeljenja
Dušan Basta
(011) 3676 290 
dusan@msub.org.rs



ODELJENJE ZA FINANSIJE

Šef Odeljenja
Nada Bojić
(011) 2622 163  
konto@msub.org.rs